Danielów 5, 97 - 360 Kamieńsk

Jasta Sp. z o.o. sk

JASTA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Przedsiębiorstwo Jasta sp. z o.o. spółka komandytowa powstała na bazie Zakładu Przetwórstwa Rolnego "Danielów" sp. z o.o., który w 1991 powstał z ówczesnego Bacutilu. Od tego roku nastąpił jego rozwój i przebudowa. Firma zlokalizowana jest w województwie łódzkim, blisko węzła komunikacyjnego trasy A1 i 484 (zjazd Kamieńsk, kierunek Bełchatów).

Obecnie nasza firma obsługuje kilkaset punktów różnej wielkości, w których powstają produkty uboczne kategorii 3. Stale podnosimy profesjonalizm swoich usług. Staramy się w czasie rzeczywistym zapobiegać i rozwiązywać problemy naszych klientów mając na celu optymalizację i najwyższy profesjonalizm obsługi jednocześnie zaspokajając coraz wyższe normy weterynaryjne i sanitarne.

Dysponujemy własnym specjalistycznym taborem, który liczy blisko 70 pojazdów. Są one zróżnicowane pod względem wielkości i sposobu załadunku, dzięki temu gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta.

Miło nam poinformować, o współpracy z "EKO-SOM” Przedsiębiorstwo „Jasta” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowo – akcyjna, której komplementariuszem jest Przedsiębiorstwo Jasta sp. z o.o. Plan połączenia spółek znajduje się poniżej.
Przeważającym przedmiotem działalności spółki „EKO-SOM” jest działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność związana z gospodarką odpadami. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo „Jasta” i spółka „EKO-SOM” w pełni kooperują na rynku usług związanych z gospodarką odpadami.

Więcej informacji o spółce „EKO-SOM” znajduje się na stronie internetowej www.ekosomcom.wordpress.com

Plan połączenia spółek
Copyright © 2024 | Jasta
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram